1. Úvodní stránka
  2. Autokamery
  3. Neoline X76

NEOLINE X76

Vynikající obrazový výkon ve dvou samostatných kanálech, špičková optika, magnetický úchyt s aktivním nabíjením a mnoho dalšího ukryté v dvojici kompaktních kamer s atraktivním designem, to je Neoline X76. Poznejte kamerový systém s jedinečnými vlastnostmi, kterému neunikne ani ten nejmenší detail.

Proč si vybrat NEOLINE G-TECH X76 ?

Kdo říká, že autokamera musí mít objektiv velký jako fotoaparát mobilního telefonu, a že kabeláž dvoukanálových kamer musí překážet? Seznamte se s modelem X76, novinkou v řadě Autokamier Neoline, která mění zažité standardy optické kvality a konstrukčních řešení. Vysoce detailní noční záběry, eliminace odlesků polarizačním filtrem, špičkový obrazový snímač Sony Exmor a mnoho dalšího přispívá k mimořádné kvalitě záznamu. Model X76 zaujme také jedinečným řešením zadní kamery, která může být díky krytí IP67 umístěna iv exteriéru. Čisté linie, magnetický úchyt s aktivním nabíjením a vestavěným konektorem spolu s přehledným menu potěší každého aktivního uživatele.

DOKONALÁ ČITELNOST A ERGONOMIE

Kompaktní tělo hlavní jednotky modelu X76 je vybaveno velkými, snadno dostupnými tlačítky, které obklopují 2 palcový IPS displej s výbornou čitelností za jakýchkoliv světelných podmínek.

MAGNETICKÝ DRŽÁK

Magnetický držák modelu X76 s aktivním dobíjením umožňuje čistší montáž bez čouhajících kabelů a usnadňuje vyjmutí kamery z úchytu.

DOKONALÝ ZÁZNAM PŘES DEN I V NOCI

Díky procesoru Novatek doplněnému kvalitní optikou s clonou F 1,8 si můžete být jisti křišťálově čistým záznamem ve Full HD rozlišení z obou kamerových jednotek i za zhoršené viditelnosti. Široký úhel záběru až 140 stupňů dokáže zaznamenat až čtyři jízdní pruhy a pomocí nočního režimu bez problémů rozeznáte v záznamu SPZ projíždějících vozidel.

POLARIZAČNÍ FILTR PRO ELIMINACI ODLESKŮ

Pomocí nastavitelného polarizačního filtru dokáže X76 účinně odstranit všechny nežádoucí odlesky čelního skla čímž výrazně zvyšuje optickou kvalitu a kontrast samotného záznamu.

HOT-KEY

Tlačítko HOT KEY Slouží k zastavení záznamu v případě potřeby. Podržením tohoto tlačítka získáte přístup k dalším možnostem, jako je režim parkování.

NOČNÍ REŽIM

Kombinací špičkové optiky, výkonného procesoru a kvalitního snímače Sony Exmor se speciálním algoritmem, dosahuje X72 bezkonkurenční výsledky kvality nočních záznamů.

DVOUKANÁLOVÝ ZÁZNAM

Neoline X76 je vybaven dvojicí HD kamer pro dokonalé pokrytí dění před i za vozidlem.

PARKOVACÍ REŽIM

Dokonalý přehled o dění kolem vašeho auta i během vaší nepřítomnosti vám umožní parkovací režim. Nahrávání záznamu může být aktivováno nárazům nebo pohybovým senzorem přímo v těle kamery.

Co na vás čeká v balení?

  • Kamera Neoline X72
  • Zadní kamera s krytím IP67
  • Magnetický úchyt s aktivním nabíjením a 3M páskou
  • Antireflexní polarizační filtr
  • Autonabíječka s dvojicí USB portů
  • Kabeláž pro připojení zadní jednotky
  • Manuál a záruční list

Obsah balení
NEOLINE X76

Technická specifikace
NEOLINE X76

Zobrazení

Obrazový senzor: SONY Exmor 323, F1.8
Čip: NTK 96658
Rozlišení videa: Přední kamera Full HD 1920 × 1080 (30sn / s), HD 720p (60Sn / s) zadní kamera Full HD 1920 × 1080 (30sn / s)
Displej: IPS vestavěný, úhlopříčka 2.0 „
Úhel záběru: 140 °
WDR: optimalizace jasu na rozhraní tma / světlo
CPL filtr – polarizační filtr proti odleskům světla

Režimy

Parkovací režim (pomocí kabelu Neoline KAB7)
Detekce pohybu (v parkovacím režimu)
Noční režim
Nepřetržité nahrávání počas jízdy
Manuální uzamčení záznamu

Funkce, vlastnosti

České menu
Automatické zapnutí
Zobrazení data, času a poznávací značky
Magnetický držák – rychlé a pevné uchycení
G-senzor přetížení

Technické parametry

Pro vozidla s 12/24V systémem
Alternativní napájení: vestavěný kapacitor
Pracovní teplota: -10 °C do +60 °C
Rozměry kamery: 74 x 42 x 34,5mm
Zvuk: vestavěný mikrofon a reproduktor
Podpora SD karty do 256GB

Zaujal vás produkt NEOLINE X76?
NAVŠTIVTE NÁŠ E-SHOP

Menu